ایران بوک – دانلود رایگان کتاب های فارسی

ایران بوک – دانلود رایگان کتاب های فارسی , قیمت کتاب های فارسی – دریافت رایگان جدیدترین کتاب های ایرانی – قیمت کتاب های فارسی – فهرست کتاب ها

گت بلاگز جدیدترین کتابها کتاب ۱۰۰ قانون بی‌چون و چرا برای موفقيت در تجارت نوشته برايان تريسی مهدی قراچه‌داغی

مشخصات کتاب کتاب ۱۰۰ قانون بی‌چون و چرا برای موفقيت در تجارت نوشته برايان تريسی مهدی قراچه‌داغی نوشته برايان تريسی

  • ناشر: ذهن‌آویز
  • تاریخ نشر: ۱۳۹۴/۱۰/۱۵
  • شابک

    : 978-600-118-004-0

  • زبان : فارسی
  • حجم فایل: 1.45 مگابایت
  • تعداد صفحات: ۲۹۲ صفحه

توضیحاتی درباره کتاب کتاب ۱۰۰ قانون بی‌چون و چرا برای موفقيت در تجارت نوشته برايان تريسی مهدی قراچه‌داغی نوشته برايان تريسی

درباره کتاب

شاید بهترین خبر در زمینه موفقیت تجاری این باشد که طبیعت خنثی است. اگر شما کار سایر اشخاص موفق را بکنید، به همان نتایجی که انسانهای موفق به آن دست یافته‌اند می‌رسید. و اگر کار آنها را نکنید، موفق هم نمی‌شوید. موضوع به همین سادگی است.
بعضی از این قوانین به نظر ساده و مسلم می‌رسند. بعضیها به شکلهای مختلف تکرار می‌شوند. اشتباه نکنید و آنها را مورد بی‌توجهی قرار ندهید. موفقیت عظیم از آن کسانی است که اصول را رعایت می‌کنند.
وقتی کتاب را می‌خوانید، در مورد هر قانونی لحظاتی صرف وقت کنید و صادقانه رفتارهای خود را در ارتباط با هر یک از قوانین ارزیابی نمایید. یک ایده جدید که تاکنون آن را در کارتان لحاظ نکرده‌اید، می‌تواند مسیر زندگی شما را تغییر بدهد.
وقتی ۱۰۰ قانون بی‌چون و چرا برای موفقیت در تجارت را مورد استفاده قرار می‌دهید و زندگی خود را با آنها هماهنگ می‌سازید، نسبت به کسانی که این کار را نمی‌کنند به امتیازات محسوس‌تری می‌رسید. به سطحی از موفقیت و رضایت خاطر می‌رسید که هرگز حتی تصور آن را نمی‌کردید. این‌گونه در کوتاه زمانی به موفقیتی دست پیدا می‌کنید که خیلیها برای رسیدن به آن در تمام مدت عمرشان تلاش می‌کنند.

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: